EKİBİMİZ

 

İsim Görevi Telefon e-mail
Hüseyin Altuntaş Üretim Müdürü 0 533 281 77 33 haltuntas@semillasfito.com
Cemal Etli Çim Tohumları Satış-Pazarlama Müdürü 0 532 310 45 85 cetli@semillasfito.com
Utku Ersoy Sebze Tohumları Satış-Pazarlama Müdürü 0 532 662 58 22 uersoy@semillasfito.com
Osman Boğatur Sebze Tohumları Ar-Ge İstasyonu ve Islah Müdürü 0 530 773 40 54 obogatur@semillasfito.com
Hüseyin Kurtar Tarla Bitkileri Doğu Türkiye Satış-Pazarlama Müdürü 0 530 264 21 26 hkurtar@semillasfito.com
Muharrem Özkayahan Tarla Bitkileri Batı Türkiye Satış-Pazarlama Müdürü 0 530 353 80 04 mozkayahan@semillasfito.com
Nail Alevok Sebze Tohumları Antalya-Serik Bölge Sorumlusu 0 530 773 40 53 nalevok@semillasfito.com
Necati Aldemir Sebze Tohumları Doğu Antalya Bölge Sorumlusu 0 530 147 94 72 naldemir@semillasfito.com
Ahmet Irmak Sebze Tohumları Kumluca-Demre Bölge Sorumlusu 0 532 682 50 84 airmak@semillasfito.com
Hasan Ünver Sebze Tohumları Fethiye-Kınık-Ortaca Bölge Sorumlusu 0 530 264 21 27 hunver@semillasfito.com
İlkay Karaman Sebze Tohumları Mersin-Adana Bölge Satış Sorumlusu 0 533 471 92 00 ikaraman@semillasfito.com
Hilmi Ateş Sebze Tohumları Mersin-Adana Bölge Teknik Sorumlusu 0 530 353 80 02 hates@semillasfito.com
Serdar Özhalaç Tarla Bitkileri Adana Bölge Sorumlusu 0 533 276 46 20 sozhalac@semillasfito.com
Selman Öztürk Tarla Bitkileri Güneydoğu Anadolu Bölge Sorumlusu 0 530 179 70 53 sozturk@semillasfito.com
Turan Şahinoğlu Tarla Bitkileri Karadeniz Bölge Sorumlusu 0 533 489 05 67 tsahinoglu@semillasfito.com
Mehmet Yazıcı Sebze Tohumları Karadeniz Bölge Sorumlusu 0 530 179 70 52 myazici@semillasfito.com
Kerem Ekşioğlu Sebze Tohumları Marmara Bölgesi ve Sanayi Grubu Sorumlusu 0 533 489 05 62 keksioglu@semillasfito.com
Abbas Aksu Sebze Tohumları Marmara Bölge Teknik Sorumlusu 0 530 147 94 73 aaksu@semillasfito.com
Altan Atik Tarla Bitkileri Marmara Bölge Sorumlusu 0 533 474 23 76 aatik@semillasfito.com
Volkan Efe Tarla Bitkileri Adapazarı Bölge Sorumlusu 0 533 301 86 94 vefe@semillasfito.com
Cem Demir Tarla Bitkileri Ege Bölge Sorumlusu 0 530 353 80 01 cdemir@semillasfito.com
Kadir Sarı Sebze Tohumları Ege Bölge Sorumlusu 0 530 353 80 05 ksari@semillasfito.com
Serkan Yormaz Tarla Bitkileri Ar-Ge Sorumlusu 0 530 179 70 51 syormaz@semilasfito.com
Fatih Tanur Tarla Bitkileri İç Anadolu Bölge Teknik Sorumlusu 0 530 147 94 74 ftanur@semillasfito.com

 

 

» Tarihçemiz

» Vizyon & Misyon

» Ekibimiz

 

 

 

 

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında soru ve önerilerinizi bizlere mesai saatleri içerisinde aşağıdaki iletişim numaralarımız ve e-posta adresimizden ulaşatırabilir, ayrıca iletişim sayfamızdan, iletişim formumuz direk mesaj gönderebilirsiniz.

Telefon (0242) 340 50 55 (pbx) 
Faks (0242) 340 63 64
E-Posta info@fito.com.tr